Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Nenechte si ujít představení vozu Nissan GT-R


 

Dnes už ikonický sportovní automobil přezdívaný také jako „Godzilla“ se vyrábí už 14 let, ale téměř každý rok přichází Nissan s vylepšeními a změnami, což ostatně platí také pro modelový rok 2021. Navzdory současným trendům pořád model GT-R najdete v nabídce i na českém trhu, a to včetně brutální varianty Nismo disponující výkonem zvýšeným na 600 koní.

Dále budou k vidění tyto dva modely:

• Nissan Qashqai •

V Evropě mimořádně oblíbený crossover figuruje na trhu od roku 2007, přičemž od té doby bylo prodáno přes tři miliony exemplářů. Začátkem letošního roku se představila v pořadí už třetí generace vycházející z nového technického základu. Zájemci se mohou těšit na prostornější interiér a zážehové jednotky o objemu 1,3 litru. Příští rok nabídku rozšíří úsporná varianta e-Power kombinující elektrický pohon a spalovací motor určený pro dobíjení akumulátoru.

• Nissan Juke •

Svérázný crossover Juke před časem dorazil na trh ve druhé generaci. Ta designem jasně odkazuje na svého prodejně velmi úspěšného předchůdce, ale v kontextu stávající konkurence už tolik nešokuje. Jedinou možností v nabídce je přeplňovaný litrový tříválec o výkonu 114 koní. Vybírat lze mezi manuální a automatickou převodovkou.

„Nová generace Nissanu Qashqai se světu představila začátkem letošního roku“ 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje