Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Elektromobilita je pro energetickou společnost logickým trhem, Skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již více než 10 let.


 

Provozujeme největší tuzemskou síť veřejného dobíjení srovnatelnou s většími řetězci klasických čerpacích stanic, která čítá asi 320 stanic po celé ČR. Více než 250 jich umožňuje rychlé dobití – doplnění většiny kapacity baterií vozů za desítky minut. Rychlodobíjecí stanice nabízející bezemisní energii vznikají i díky podpoře z dotačního programu financovaného Evropskou komisí CEF (Connecting Europe Facility).

Současně Skupina ČEZ v oblasti elektromobility nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů: prodej či pronájem elektromobilů, návrh a instalaci dobíjecích stanic na klíč, speciální tarify a sazby, platformy pro dobíjení, včetně IT řešení a elektrifikaci fleetů, realizaci a provoz dobíjecích stanic elektrobusů, případně komplexní řešení pro tzv. chytrá města. Přijďte se o tom 27. - 29. srpna přesvědčit na veletrh AUTOSHOW PRAHA do PVA EXPO v Praze! 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje