Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Cadillac, nebo Chevrolet? Na Autoshow prostřednictvím autosalonu UNITEDCARS


 

Cadillac

Jedna z vůbec nejstarších stále fungujících automobilek vznikla už v roce 1902 v Detroitu. Ve stejném roce postavila také svůj první vůz. Od roku 1909 spadá do koncernu General Motors. V současnosti se zaměřuje zejména na luxusní SUV a tradiční sedany, z nichž ten nejzajímavější v podobě modelu CTS-V využívá plnotučný osmiválec o objemu 6,2 litru.

XT4

Na americké poměry kompaktní crossover, ovšem s pro Evropany stále poctivou délkou 4,6 m, přijel na český trh v závěru roku 2019. Kromě designu a amerického charakteru zaujme také dvoulitrovým naftovým motorem (174 k) vyvinutým právě pro evropský trh. Zážehovou alternativu představuje přeplňovaný dvoulitr naladěný na 230 koní. Kromě luxusních variant Luxury a Premium Luxury se model XT4 nabízí také v dynamicky laděné variantě Sport.

Chevrolet

Značka Chevrolet nese od roku 1911 jméno jednoho ze svých zakladatelů, kterým byl Louis-Joseph Chevrolet. Původním záměrem bylo vyrábět dražší vůz než Cadillac. Chevrolet v roce 1918 spolkl koncern GM, ve kterém následně hrál důležitou roli především coby výrobce levných vozů. V současnosti najdete v nabídce Chevroletu na českém trhu obří SUV Tahoe, stejně obrovský pick-up Silverado i sportovní vozy Camaro a hlavně ikonickou Corvette.

Chevrolet Silverado Crew Cab

Je to vůbec poprvé, co se vystavuje nový Chevrolet Silverado Crew Cab. Americký pick-up se vyrábí teprve od roku 1998, ale už si prošel až ke čtvrté generaci. Vzniká v několika provedeních. V nabídce je šestiválec DURAMAX 3.0L TURBODIESEL a osmiválce 5.3L ECOTEC3 a 6.2L ECOTEC3. Silverado nabízí ideální poměr mezi rozměrným prostorem pro cestující a praktickou korbou, která disponuje objemnou ložnou plochou. Tu lze vylepšit o řadu doplňků. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje