Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Přijďte se podívat také na stánek společnosti AUTOBOND GROUP a.s., najdete zde značku Suzuki a jejich tři modely.


 

Vitara

Aktuální vydání známého modelu Vitara přijelo na český trh už před šesti lety a v daleko větší míře než dříve vsadilo na jízdu po silnici. Technika je příbuzná tradičnímu crossoveru S-Cross, hranatý design ale naštěstí zůstal zachován. Stejně tak nechybí pohon všech kol AllGrip. Nová generace Vitary by se měla objevit ještě letos.

Swift Sport

Jeden z vůbec nejdostupnějších sportovních hatchbacků na trhu vždy sázel na kombinaci tabulkově ne úplně vysokého výkonu a příkladně nízké hmotnosti. Kvůli emisním limitům ale přišlo na trh nové provedení, které už využívá mild-hybridní pohonnou jednotku. Výkon klesl ze 140 na 129 koní, nicméně točivý moment narostl z 230 na 235 Nm. Elektrická pomocná část pohonu pracuje s napětím 48 V a současně znamená nárůst hmotnosti o 50 kg. Přesto se vůz pořád vejde pod 1,1 tuny a stále dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Ignis

Rozměry kompaktního crossveru Suzuki Ignis ho předurčují k proplétání se městskými uličkami, což dále podtrhuje také mimořádně malý poloměr otáčení. Vůz samotný toho ale dokáže mnohem více. S motorem 1.2 DualJet Hybrid nabízí kombinovanou spotřebou kolem pěti litrů a jeho velkou výhodou je také skutečnost, že je k dostání rovněž s pohonem všech kol, což u takto malých vozů rozhodně nebývá pravidlem.



 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje