Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ


 

Vážení návštěvníci výstavy AUTOSHOW PRAHA,

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na jeho trvání po dobu neurčitou, jsme se rozhodli z preventivních důvodů přesunout termín konání výstavy AUTOSHOW PRAHA do nového termínu 28. – 30. 8. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA. Novinkou není jen termín, ale také spojení s největší výstavou v ČR zaměřenou na tuning a performance, kterou je ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Vznikne tak jedinečná akce pro milovníky motorismu a vše s tím spojeného.

Tento zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a nastalou situaci intenzivně řešíme. 

Již zakoupené vstupenky na výstavu v původním termínu, budou platné i v novém termínu, a to jak na výstavu AUTOSHOW PRAHA, tak i na souběžně probíhající ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL, 28. – 30. 8. 2020. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje