Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

JARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA


 

Největší autosalon v ČR AUTOSHOW PRAHA se letos koná od pátku 3. do neděle 5. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Přijďte se s rodinou podívat na řadu autonovinek a zúčastněnete bohatého doprovodného programu. Svou národní premiéru si zde odbude plug-in hybridní model ŠKODA OCTAVIA RS iV s výkonem 245 koní anebo například Fiat Panda na hybridní pohon. Součástí letošního AUTOSHOW navíc bude exkluzivního vyhlášení nejlepšího auta roku pohledem žen, ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020.

Magazín Žena v autě.cz je už po několikáté partnerem doprovodného programu pro návštěvnice. Na jejich stánku se proto můžete těšit na atraktivní program zaměřený na ženskou krásu, bezpečnost a pětici nejlepších aut, které odborná ženská porota AUTO MÉHO SRDCE 2020 vybrala z 35 nominovaných modelů do užšího výběru.

Osvěžte si s odborníky partnery z FunBaby.cz a Spokojenýpes.cz pravidla bezpečné jízdy: jak správně sedět za volantem, jak správně upoutat dětskou autosedačku nebo jak bezpečně cestovat s rodinnými mazlíčky. Seznamte se s nejnovějšími trendy v líčení a nechejte se zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Těšíme se na viděnou!

Než bude 23. ročník AUTOSHOW PRAHA zahájen, zpestříme si čekání soutěží JARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA, kterou pořádá Žena v autě.cz. Vyhrát můžete vstupenky pro dva na AUTOSHOW, kosmetické poradenství MARY KAY s líčením zdarma a praktickou láhev nejen do auta od ŠKODA AUTO, vše dohromady v hodnotě 2000 Kč. Tak neváhejte a přihlaste se do soutěže! 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje