Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Firma UNITESTA spol. s r. o. představí nový projekt ME750R, fordy F-150 a své Mustangy včetně amerického Bullitta


 
Firma UNITESTA spol. s r. o. představí nový projekt ME750R, fordy F-150 a své Mustangy včetně amerického Bullitta

Firma UNITESTA spol. s r. o. známá svým klientům také jako Mustang Evolution se specializuje na servis, prodej a úpravy amerických vozů, předně Fordu Mustangu a Fordu F-150. Zastupují značky Roush, Mountune, Kooks, Air Design a další, které se zabývají výrobou dílů pro výkonové a designové úpravy vozů. Disponují také zkušebnou Axle Hub Dyno měřící výkon přímo na kolech vozu, čímž se předchází ztrátám a hlavně nebezpečí, která představuje klasická válcová zkušebna, tj. poškození pneumatik, prokluz či utržení vozu z válců. Nově také oficiálně certifikováni společností TÜV Austria.

Letos představují velkou novinku, projekt ME750R. Dva vozy této limitované edice produkované přímo nimi uvidíte v expozici, víc se ale dozvíte až přímo na výstavě. Prozradíme jen to, že v duchu filosofie firmy se samozřejmě můžete těšit na technicky propracovaný vůz s vysokým výkonem.

Dalšími exponáty jsou Fordy F-150, pravé americké pick-upy, které léta vedou tabulky nejprodávanějšího modelu na světě. Tato auta disponují neuvěřitelnou tažnou silou, off-roadovými schopnostmi, praktičností, a to vše při zachování komfortu. Jsou to ideální vozy, se kterými můžete přes den tvrdě pracovat, večer se vypravit do divadla a ve volných dnech s ním ujet tisíce cestovatelských kilometrů.

Představí i americký Ford Mustang a jeho odlišnosti proti evropským verzím, včetně americké verze limitované edice Bullitt. Uvidíte i okruhový závodní speciál s jeho zázemím v závodním přívěsu.

Najdete je v hale číslo 2, stánek číslo 2B05. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje