Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

ASOCIACE ELEKTROMOBILITY A INOVATIVNÍCH TECHNOLOGIÍ představí elektromobily tří značek


 
ASOCIACE ELEKTROMOBILITY A INOVATIVNÍCH TECHNOLOGIÍ představí elektromobily tří značek

V rámci prezentace ASOCIACE ELEKTROMOBILITY A INOVATIVNÍCH TECHNOLOGIÍ budou představeny elektromobily celkem 3 značek.
Asi největší novinkou je elektromobil MAXUS EV80. Nový užitkový elektromobil na českém trhu je unikátní, jelikož užitkových elektromobilů po využití v podnicích je dlouhodobě velmi málo.

Maxus EV80 je plně elektrické užitkové vozidlo s třímístným interiérem dodávaným ve verzích H2 (10,2 m³), H3 (11,5 m³) a podvozek s kabinou, který je vhodný k montáži účelových nástaveb. Vedle čistě užitkových provedení je k dispozici také provedení pro dopravu osob (minibus) a to i speciálně upravená verze pro osoby na invalidních vozících. Elektrický pohonný systém EV80 umožňuje dojezd až 192 km a dobití baterie na plnou kapacitu během dvou hodin. Elektromotor disponuje výkonem 100 kW a točivým momentem 320 Nm, což umožňuje maximální rychlost 100 km/h. Potřebnou energii poskytují Lithium Iron Phosphate baterie s kapacitou 56 kWh.

Dalším vystaveným elektromobile bude v České republice velmi oblíbené BMW i3 v nové výkonější verzi i3s. Nové BMW i3 je plné inovativních technologií, které dokáží spolehlivě usnadnit váš každodenní život. Spojuje vás s okolním světem, informuje vás o tom, co se děje, pomáhá vám organizovat čas a doveze vás tak daleko, jak jen chcete. Vždy je připraveno vyrazit na cestu a prozkoumat nová místa. Stylové a trendy, nové BMW i3 vám dopřeje elektrizující potěšení z jízdy.
 

Již trochu tradičně bude dále představena značka TESLA a její česky mluvící zástupci. Na 100% se můžete těšit na Model X. Jaký druhý model dorazí do Prahy? Značka TESLA je inovátorem nejen v oblasti elektromobility ale také energetické soběstačnosti. Proto jsme potešeni, že oficiální zástupci této značky dorazí i na AUTOSHOW PRAHA. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje