Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Escape6 přiveze nový show car


 
Escape6 přiveze nový show car

Escape6 přiveze nadupanou tuning show a také poprvné širší veřejnosti představí upravený Dodge Challenger R/T.

Potkat na českých silnicích ryzí americký muscle car už dnes není tak výjimečnou záležitostí, jako tomu bylo ještě před několika lety. Přesto i mezi těmito „svalovci“ vyčnívá jeden, jehož syrovost a agresivita udělá z každého setkání nevšední zážitek – Dodge Challenger.

A právě nový Dodge Challenger R/T rozšířil v loňském roce řady show carů společnosti Escape6 s.r.o., která je největším tuzemským dovozcem a prodejcem sportovních autodoplňků a příslušenství pro tuning. Zcela v duchu tohoto oboru tak Challenger od začátku mění svou podobu.

A na jaké úpravy se můžete na našem muscle show caru těšit?

  • O lepší přísun vzduchu do atmosférického osmiválce HEMI o objemu 5,7 litru se stará otevřený kit sání série Blackhawk Performance od legendární firmy K&N.
  • Zvukový projev povýšil na zcela novou úroveň cat-back výfukový systém verze S-Type od společnosti Borla.

Nejzásadnějšími změnami však prošel exteriér.

  • Originální 20“ kola Dodge nahradila jednodílná kovaná kola Vossen o rozměrech 9,5x22“ vpředu a 10,5x22“ vzadu obuté do pneumatik 265/30ZR22, resp. 295/25ZR22!
  • O vylepšení jízdních vlastností a radikální proměnu vzhledu se postaral kompletní vzduchový podvozek Air Lift Performance s digitální ovládací jednotkou 3P. Díky němu lze Challengera pouhým stisknutím tlačítka kdykoli přizvednout nad originální světlou výšku pro přejezd nerovností, nebo jej naopak doslova položit na zem díky snížení 12,5 cm na přední a 17 cm na zadní nápravě!

Pokud tedy chcete vidět na vlastní oči první muscle car Dodge Challenger na vzduchovém podvozku a 22“ kolech postavený v České republice, navštivte expozici Escape6 v hale 2D! 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje