Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Testovací jízdy


 
Testovací jízdy

V rámci výstavy AUTOSHOW PRAHA si vybrané vozy můžete vyzkoušet na vlastní kůži. K dispozici budou vozy značek Peugeot, Renault, Toyota, Lexus a Tesla.

Zastavte se u stánku registrací testovacích jízd na venkovní ploše před vstupní Halou I, kde si můžete testovací jízdu zarezervovat na konkrétní čas. V doprovodu zástupce značky se tak vydáte na okruh mimo areál výstaviště PVA EXPO PRAHA a budete si moci pořádně prověřit jízdní vlastnosti vozu. Zároveň budete mít možnost vyzkoušet veškeré inovace, které daný model nabízí.

Tak jaké vozidlo si vyberete? Bude to snad úplná novinka Peugeot 508 Fastback, nebo spíše dáte přednost „rodinné dodávce“ Peugeot Traveller? Z nabídky od elektrického automobilu Renault ZOE přes exkluzivní vozy Lexus UX a IS si vybere každý. Toyotu bude reprezentovat C-HR HSD, RAV4 HSD a Corolla TS HSD. Jízdu ve voze Tesla si můžete vychutnat z pozice spolujezdce.

Testovací jízdy probíhají v pátek a sobotu od 10:30 do 18:00, v neděli od 10:30 do 16:00. Zarezervujte si vůz včas, kapacita je omezená. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje