Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Chemical Guys představí nanotechnologie pěčující o Váš vůz


 
Chemical Guys představí nanotechnologie pěčující o Váš vůz

Jste nadšenec do aut nebo jejich každodenní uživatel? Na stánku Chemical Guys si přijdou na své všichni majitelé automobilů.  Připravený je kompletní program, jak se dokonale postarat o auto pomocí nano technologií z USA, vybrané workshopy jak udržovat auto, jak jej ochránit proti slunci i povětrnostních podmínkám. Zároveň Vám na expozici představí speciální nano ochranné folie proti poškrábaní laku, stárnutí a opotřebení. Kromě ochranných fólií se také specializují na okenní bezpečnostní a hlavně protisluneční fólie z USA značky Xpel s atestem a homologací. 

Hlavním víkendovým hostem bude mladý a zároveň slavný český pilot FORMULE 3 - TOM BECKHÄUSER, který přistavil pro své fanoušky svou Formuli a po celou dobu výstavy bude s námi na streamu, který bude probíhat přímo z Hungaro ringu, kde jede závod.

Chemical Guys se specializují na nákup a prodej Amerických nano technologií od roku 1996 a v posledních deseti letech hlavně na výukové tréninky a kurzy.  Jako první Americká univerzita v Čechách nabízí odborné tréningy detailingu vozidel, aplikace bezpečnostní a protislunečních fólií. Na všechny tréningy se můžete během konání akce přihlásit za zvýhodněnou cenu.

Navštivte stánek Chemical Guys v Hale 5 a soutěžte o zajímavé ceny, nebo se vyfoťte s exkluzivními modelkami.

Těší se na Vás celý team Chemical Guys / XPEL 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje