Drobečková navigace:

Autoshow Praha


 
 

Vozy PEUGEOT představí FEDERAL CARS Praha s.r.o.


 
Vozy PEUGEOT představí FEDERAL CARS Praha s.r.o.

Na stánku společnosti FEDERAL CARS Praha s.r.o. budou k vidění modely 508 Fastback, Rifter GT Line Long, 2008 SUV a 3008 SUV.

Model Peugeot 2008 je dlouhodobě nejprodávanější malé SUV v ČR. I v tomto modelu najdete netradiční řešení palubní desky označované jako i-Cocpit, nechybí ani systém Grip Control vylepšující trakci na kluzkém povrchu. Kromě běžných výbav je k dispozici také sportovně střižená verze GT Line.

Aktuální druhá generace Peugeotu 3008 se proměnila z crossoveru na klasické SUV. Vůz na sebe upozornil zejména ziskem titulu evropského auta roku coby vůbec první SUV v historii této prestižní ankety. Základní technika je shodná s modelem 5008. Kromě běžných motorů bychom se v dohledné době měli dočkat také nového plug-in hybridního ústrojí.

Rifter je v nabídce Peugeotu novinkou, vůz jako takový ale představuje nástupce známého modelu Partner. S příchodem Rifteru se velmi změnilo pojetí tohoto automobilu, který je více osobním MPV než dodávkou přestavěnou na běžný automobil. Důkazem je platforma EMP2 převzatá od ostatních Peugeotů. Na té je založena přední část, zadní část pochází z předchozí generace Partneru. V nabídce jsou dvě délky (4400 mm a 4750 mm), maximální objem zavazadelníku je 3000 litrů u krátké a 3500 litrů u prodloužené varianty.

Druhá generace Peugeotu 508 představená na ženevském autosalonu minulý rok přinesla velmi výraznou změnu. Francouzská automobilka vsadila na vzhled blízký kupé, který podpořila bezrámovými okny a řadou efektních detailů. Protože jde o vlajkovou loď, nabízí nový Peugeot 508 velmi bohatou výbavu, kde najdeme množství asistenčních systémů, masážní sedadla nebo noční vidění.

Modely 508 Fastback a Traveller budou k dispozici návštěvníkům i v rámci testovacích jízd.

  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje